Mini implantai

Gydymas mini implantais yra ilgalaikis. Dažniausiai juos renkasi bedančiai pacientai, kurie negali sau leisti finansiškai standartinių implantų, pacientai, kuriems standartiniai implantai netinka dėl sudėtingų paruošiamųjų chirurginių procedūrų.

Mini implantai yra trumpesni ir plonesni nei standartiniai implantai. Vienas iš didžiausių jų privalumų – implantavimas mini implantais yra minimaliai invazinė procedūra pacientui.

Mini implantais yra pasiekiamas trumpesnis gijimo laikas, sumažėja komplikacijų tikimybė, nereikia kaulo priauginimo operacijos, mažesnė komplikacijų tikimybė. Jie idealiai tiks, kai paciento apatinis žandikaulis yra bedantis, alveolinė atauga siekia bent 4mm pločio, aukštis – bent 13mm, sveikos, priaugusios dantenos siekia bent 3 – 4mm, antagonistiniame žandikaulyje yra protezas ar savi dantys. Po įprastinės dantų implantacijos reikia laukti apie 4–5 mėnesius, kol implantai įaugs į kaulą. Tuo tarpu mini implantai implantuojami ir prie plokštelės protezo stabilumui palaikyti pritaikoma dviejų valandų bėgyje vieno vizito metu. Plokštelių fiksacijai į apatinį žandikaulį yra implantuojami minimaliai 4 implantai, į viršutinį žandikaulį – mažiausiai 6. Tai nesudėtinga procedūra, po kurios pacientas kelių valandų bėgyje jau gali džiaugtis gražia šypsena su stabiliu protezu burnoje.