Facebook

Kontaktai

Adresas: Erfurto g. 12-18, Vilnius, Lietuva

Tel.:+370 5 2440544

Mob. tel.: +370 652 10115

El. paštas: info@kosmodentas.lt, kosmodentas@gmail.com

Skype:

Registracija internetu

Adresas: Gelvonų g. 16, Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 5 2404757

Mob. tel.: +370 632 00022

VLK

Dirbame su Valstybine ligonių kasa

vlkkkk

 

Naudojame technologijas, užtikrinančias maksimalų komfortą ir gydymo tikslumą:

  • Intraoralinė vaizdo kamera – įrenginys, kuris leidžia matyti padidintą paciento burnos ertmės vaizdą kompiuterio ekrane. Tai padeda pacientui pačiam pamatyti savo burnos ertmės ar dantų būklę, o gydytojas gali vaizdžiai paaiškinti rekomenduojamą gydymą.

  • Mažo radioaktyvumo dentalinių nuotraukų skaitmeninis rentgeno aparatas (viziografas), naudojamas dantų ir jų kanalų būklės diagnostikai.

  • Dentalinis mikroskopas. Moderniausias dentalinis mikroskopas pagerina diagnostiką ir gydymą.

  • BT COOL lempa - Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Labai greita. Po vienos valandos Jūsų dantys taps žymiai baltesni. Lyginant su kitomis balinimo procedūromis, idealus pasirinkimas užimtiems

  • Elektroninis danties šaknies viršūnės ieškiklis – tiksliai ir greitai, nepriklausomai nuo danties kanalo būklės, nustato šaknies ilgį ir viršūnę. Danties šaknies viršūnės ieškiklio panaudojimas sumažina rentgeno nuotraukų poreikį gydymo eigoje.

  • Panoraminė burnos rentgeno nuotrauka - parodo bendrą apatinio ir viršutinio žandikaulio kaulo ir jame esančių dantų bei jų šaknų būklę, nervų kanalų vaizdtemporomandibulinio ą, sąnario padėtį bei viršutinio žandikaulio sinusus. Tokia nuotrauka būtina vertinant bendrą burnos būklę ir planuojant jos gydymą. Dažniausiai panoraminė nuotrauka yra atliekama sudarant gydymo planą, paradontozės gydymui, protinių dantų šalinimui, planuojant implantaciją, norint įvertinti dantų ir jų šaknų bei esamų dantų restauracijų būklę. Ši nuotrauka reikalinga ir tada, kai planuojamas ortodontinis gydymas, didelės apimties protezavimas ir t.t. Dažnai šios nuotraukos daromos po gydymo sekti ir prižiūrėti paciento burnos būklę

technologijos 1technologijos 3technologijos 2technologijos 4