Facebook

Kontaktai

Adresas: Erfurto g. 12-18, Vilnius, Lietuva

Tel.:+370 5 2440544

Mob. tel.: +370 652 10115

El. paštas: info@kosmodentas.lt, kosmodentas@gmail.com

Skype:

Registracija internetu

Adresas: Gelvonų g. 16, Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 5 2404757

Mob. tel.: +370 632 00022

VLK

Dirbame su Valstybine ligonių kasa

vlkkkk

 

                  Plokštelės  200-230 €                         Biugeliai  450-800 €                       Valplast plokštelės 410 €

isimami dantu protezai 1isimami dantu protezai 2isimami dantu protezai 3

Plokštelės būna dalinės ir pilnos. Plokštelėmis (dalinėmis ir viso žandikaulio) atstatomi prarasti dantukai, kai jau yra neįmanoma pagaminti tiltinį protezą, arba laikinai atstatyti danties defektą po

Dalinės plokštelės yra gaminamos kai burnoje trūksta vieno ar kelių dantų. Prie likusių dantų plokštelė yra tvirtinama kabliukais (dažniausiai metaliniais). Tai pagerina protezo stabilumą burnoje. išrovimo, planuojant tolimesnį gydymą.

Lanko atraminiai protezai (biugeliai) yra gaminami liejimo būdu ir turi specialią konstrukciją. siūlomi pacientams, kurie sutinka nešioti išimamą protezą, kurių likę sveiki dantys yra tvirti, nepažeisti periodontologinių ligų ar ėduonies. Šis protezas prie sveikų paciento dantų tvirtinamas kabliuku ir užraktų sistema, kuri suteikia pacientui komfortabilumą kalbant ir kramtant, protezas nejuda ir išlieka stabilus. Biugeliai ne tik užtikrina gerą burnos estetiką, bet ir mažiau remiasi į burnos gleivinę, todėl leidžia liežuviui nekliudomam artikuliuoti garsus.

Šiuo metu galite įsigyti ir naujas, ypač patogias, lanksčias, beveik nepastebimas VALPLAST plokšteles. Jos pagamintos ir minkštos plastmasės – neiloninio termoplastiko, kuris užtikrina plokštelės lengvumą, puikų prigludimą ir stebinančią estetinę išvaizdą. Atrodo natūraliai, beveik nepastebima, nes sukurta iš skaidrios, švelniai rausvos medžiagos, kuri visiškai susilieja su natūralia dantenų spalva.